...
Razor salvation Игра Ios бесплатно преземање

Razor salvation Игра Ios бесплатно преземање

Razor salvation Игра Ios бесплатно преземање

Razor salvation Играта Ios бесплатно преземање од Null48.com Бесплатно преземање на софтвер за Android и Ios и игри што можете да ги преземете датотеките Преземање со директна врска бесплатно.

Преглед:

Брани ја својата татковина. Зачувај го лидерот на Cheer. Спасете го светот.

Како командант на dropship „Salvation“, имате задача да ги спасите жителите на Земјата и да помогнете во одбранбените напори на EDSF.
Razor salvation Игра Ios бесплатно преземањеRazor Salvation е првиот дел од серијата игри што ќе го однесат играчот низ приказната за Xenos и зошто тие ја нападнаа нашата планета Земја.Уште една одлична игра: Бесплатно преземање на играта OddPlanet Ios.Razor salvation Игра Ios бесплатно преземање

Повеќе од 2 500 000 играчиRazor salvation Игра Ios бесплатно преземање

Во свет преполн со мртвите, вие преживеавте…, но колку долго?Razor salvation Игра Ios бесплатно преземање

Кога мртвите воскреснуваат, бегај!Razor salvation Игра Ios бесплатно преземање

Сигурно ќе уживате во неговата фасцинантна игра.

следните линкови за преземање на нашата игра.

Способност да разговарате со пријателите додека играте

играта денес привлече многу фанови и повеќе од 100 милиони корисници ширум светот ја примија оваа игра.

„Овие игри или апликации не се баш „забавни“, но дефинитивно е игра што вреди да се игра“. , 9/10, 148 апликации.

„Ако веќе не сте ја играле оваа брилијантна игра што го мачи срцето, тогаш мобилниот е исто толку добро место за да дозволите целосно да ве уништи“. – , 9/10, Pocket Gamer ОК, Калифорнија и САД.

Игри за Android бесплатно преземање од Null48 Авторски права @ 2016 Null48 Сите права се задржани со чудовишта директна врска до страницата за преземање Американ.

За повеќе информации : iTunes

Razor salvation Игра Ios бесплатно преземање

Razor salvation Играта Ios бесплатно преземање кликнете на долу за врската почекајте само 5 секунди и кликнете на прескокни реклами Апликациите или софтверот е целосна и комплетна Верзија само преземете и започнете со работа, обезбедивме директна врска целосно поставување на играта и софтвер.

Игра v1.2.1 за iOS

Null48 ЕДЕН ЛИНК

КЛИКНИ ТУКА

ПОМИНЕТЕ: КЛИКНИ ТУКА

ОД Null48