...
SHIFT 2 Unleashed Ipa Game iOS бесплатно преземање

SHIFT 2 Unleashed Ipa Game iOS бесплатно преземање

SHIFT 2 Unleashed Ipa Game iOS бесплатно преземање

SHIFT 2 Unleashed Ipa Game за iOS Бесплатно преземање Играта има добра графика и разновидни мапи и разновидни машини од водечките светски компании и различни начини за натпреварување. Играта, која неодамна беше објавена од ea games, ги вклучува сите серии NFS игри рели и трки.

Преглед:

SHIFT 2 Unleashed Ipa Game iOS бесплатно преземање

Опис: Сте играле и една од сериите NFS игри...Minnie Bow Maker Ipa игра за iOS бесплатно преземање.SHIFT 2 Unleashed Ipa Game iOS бесплатно преземање

Ако сте љубители на серијата игри NFS денес, апликацијата има одличен трик за вас: многу убава и привлечна игра shift 2 овој пат за iOS!SHIFT 2 Unleashed Ipa Game iOS бесплатно преземање

Други карактеристики што треба да се споменат е одличната саундтрак на играта и различните камери за контрола на автомобилот.SHIFT 2 Unleashed Ipa Game iOS бесплатно преземање

9/10! Shift 2: ослободен повеќе и подобар од неговите претходници… лесно станува еден од најдобрите возачи на iOS. «(PocketGamer.com)

Сега има 2 нови брзи тестови! Послужете ги вашите крајни барања за брзина! Искусете ги најдобрите Need for Speed ​​и атрактивна графика на вашиот iPhone и iPod touch!

Сега победи мојот пријател – Потекло
Гума гори кога одите на врвот на таблата со водачи - само во Origin. Регистрирајте се за да отклучите ексклузивни чаши, табли на водачи и бесплатни NFS за готовина!

 

Објавувајте нова содржина
Испробајте ги своите вештини со повеќе од 20 брзи трки Пробајте 40 од најжешките автомобили, вклучувајќи го и ексклузивниот Pagani Huayra! Вклучете неколку режими на игра и повеќе од 40 настани на табелата.

Бидете први што ќе дознаете! Добијте многу попусти за информациите за EA, а исто така ажурирајте ги ажурирањата на играта, советите и многу повеќе…
Посетете не на: ea.com/iphone
Следете не: twitter.com/eamobile
Лајкнете нас: facebook.com/eamobile
Гледајте не на youtube.com/eamobilegames

Преземете од серверот на страницата со директна врска

Преземете ја тркачката игра SHIFT 2 Unleashed со директна врска SHIFT 2 Unleashed
Цена: 1.29 УСД
Категорија: Игри за iPhone и iPad | Трки
Датум на издавање: 05 април 2012 година
Верзија: 1.2.95
Големина на датотеката: 310.0 MB
Продавач: EA Swiss Sarl
Компатибилност Потребна е iOS 6.0 или понова верзија. Компатибилен со iPhone

SHIFT 2 Unleashed Ipa Game iOS бесплатно преземање

SHIFT 2 Unleashed Ipa Game iOS Бесплатно преземање Ако сакате да ја почувствувате вистинската возбуда во играта во вашите IDEOS, не пропуштајте ја оваа игра.