...
ТОП 10 Ios игри бесплатно преземање

ТОП 10 Ios игри бесплатно преземање

ТОП 10 Ios игри бесплатно преземање

ТОП 10 Ios игри бесплатно преземање од Null48.com Бесплатно преземање на софтвер за Android и Ios и игри што можете да ги преземете датотеките Преземање со директна врска бесплатно.

Преглед:

Ios топ 10 игри на неделата за ваша употреба на страницата беше.

ТОП 10 Ios игри бесплатно преземање

10-1945 - ACE FIGHTER II

Вашата мисија е јасна. Победете ги сите непријателски борци пред да ве уништат. Можете да бидете најбрзиот борец во армијата што одите во мисијата. Употреба на авиони на Летечката тврдина, хеликоптери, авиони побрзи воени бродови и тенкови кои се опремени со ракетни фрлачи и други карактеристики на играта. Во секоја мисија, Шшма наидува на нови непријатели кои се обидуваат да ги преминат непријателските линии и да ја задржат својата земја.

9-Зарази ги сите 2: зомби

Ако сте заинтересирани за игри со зомби без да размислувате да ве убијат, оваа игра е совршена за вас. Новите функции се во играта. 8 специјални потези при одење, повеќе од 40 непријателски факто истрага, 100 фази, специјални мисии итн. Карактеристики на оваа игра.

8-Астро ајкула

Играте како ајкула на отворен простор помеѓу ѕвездите што ги барате за да ја спасите неговата љубовница во Леика. Оваа заразна игра треба да ви предложи што барате брзи игри.

7-Отланд игри

Ако борбената игра во понеделник навечер (понеделник навечер борба) ја играле играта, треба да го заземете нејзиното место за вас. Во оваа игра вие доброволно патувате во Outlander (Outlands) преку егзотични локации, од смртоносните роботи и скокате на вашиот пат за време на вашите акробатски движења. Стапката на преживување е многу ниска, но на крајот може да ја добие нивната слобода. Играта е испорачана со HD квалитет.

6-Бесот на боговите

Кога станува збор за вашите лојални следбеници, негирајте ја вашата вера и уништувајте храмови, се бунтуваат против вас. Мора да го користите вашиот прст неверници a Shkkst сега. Карактеристиките на оваа игра можат да се забележат во 3d Tower Defense побожна скала 360.

5-Патување до пеколот

Jhln го влоши патувањето во пеколот каде што сите демони се подготвени да јадат човечко месо. Вие сте војник во тајна организација наречена светиот штит кој од памтивек се обидува да одржи рамнотежа помеѓу силите на доброто и злото. Карактеристиките на оваа игра можат да бидат многу убави игри поврзани со музика, 30 различни оружја, вклучувајќи митралези и пиштоли свети и многу квалитетни 3D именувани.

2-Sonic Dash

Sonic играта во 3D околина ја отежна и треба да избегнете пречки, да ги соберете личноста и монетите на патеката Tuwaa. Во оваа игра можете да го промените вашиот карактер на играта. Објавена е брза и луд игра со неспоредлив квалитет за iPhone, iPod Touch, iPad и iPad mini.

1-Трчање во храмот: Оз

Заеднички напор помеѓу Aymanjy и Дизни студиото објави нова верзија на играта. Во оваа игра треба да трчате, скокате и се поканети драматични гестови. Оваа игра е поприфатлива од претходните верзии на брзината е важна. Карактеристиките на оваа игра можат да бидат зачудувачки средини инспирирани од филмот, воздушен балон за летање, откривање различни точки во играта и тестирање на вашите рефлекси.

ТОП 10 Ios игри бесплатно преземање

ТОП 10 Ios игри бесплатно преземање Кликнете на долу за врската почекајте само 5 секунди и кликнете на прескокнете реклами Апликациите или софтверот е целосна и комплетна Верзија само преземете и започнете со работа, обезбедивме директна врска целосно поставување на играта и софтвер.

ТОП 10 Ios игри бесплатно преземање – ДЕЛ 1

Null48 ЕДЕН ЛИНК

Преземете ја целата игра во датотека: КЛИКНИ ТУКА

Преземете игри 1945-ACE FIGHTER: КЛИКНИ ТУКА

Преземете игра Astro Shark HD v1.0: КЛИКНИ ТУКА

Преземете игра Патување во пеколот: КЛИКНИ ТУКА

Преземете игра TempleRunOz 1.0.1: КЛИКНИ ТУКА

Преземете игра Fury of the Gods v1.0: КЛИКНИ ТУКА

Преземете игра Sonic Dash 1.0.1: КЛИКНИ ТУКА

ПОМИНЕТЕ: КЛИКНИ ТУКА

Од Null48


ТОП 10 Ios игри бесплатно преземање – ДЕЛ 2

Null48 ЕДЕН ЛИНК

55 MB - CrazyLegion: КЛИКНИ ТУКА

575 MB – 2013 Infected Wars: КЛИКНИ ТУКА

1 GB - Call Of Duty Strike Team: КЛИКНИ ТУКА

22 MB – Ninja Slash – Runner: КЛИКНИ ТУКА

76 MB - Бен 10: КЛИКНИ ТУКА

862 MB – Асфалт 8: КЛИКНИ ТУКА

ПОМИНЕТЕ: КЛИКНИ ТУКА

Од Null48


ТОП 10 Ios игри бесплатно преземање – ДЕЛ 3

Игра Бетмен:

(484 MB) – Бетмен: Arkham Origins v1.0: КЛИКНИ ТУКА

(306 MB) - Dead Trigger 2 v0.2.1: КЛИКНИ ТУКА

(215 MB) – Реален бокс v1.4: КЛИКНИ ТУКА

ПОМИНЕТЕ: КЛИКНИ ТУКА

Од Null48